SAD obdelník, kolečko DARK

CO JE ThermoPRIM SAD?

Je to unikátní druh tepelně a zvukově izolační sádrokartonové desky, která je velmi lehká a zároveň si zachovává všechny pozitivní vlastnosti běžných sádrokartonových desek, jako je pevnost, pružnost, nehořlavost apod.

PROČ ThermoPRIM SAD

Za teplem …

Dnes používané sádrokartonové desky nepředstavují žádnou tepelnou izolaci. Přitom v dnešní době jsou kladeny vysoké nároky právě na úsporu tepelné energie v domech. Nový druh termoizolační sádrokartonové desky snižuje výrazně prostup tepla deskou, povrch desky je teplý a navozuje v místnosti příjemnou atmosféru. Zároveň teplý povrch materiálu zamezuje vzniku plísní.

... a tichem

Ve stavebnictví se často setkáváme s tím, že se budoucí majitelé domů brání použití sádrokartonových příček ve svých domech, bojí se, že „všechno bude slyšet“. Zvláště v bytových domech, na ubytovnách apod. Je důležité, aby byl zvuk co nejvíce pohlcován v příčkách, ve stropě atd. ThermoPRIM SAD je tedy pro všechny z vás, kteří ví, že „ticho léčí“…

JSME JEDINÍ, JSME JEDINEČNÍ

ThermoPRIM SAD

tepelně izolační

zvukově izolační

nehořlavý

lehký

Jedinečné vlastnosti ThermoPRIMu SAD

ThermoPRIM SAD jsou tepelně a zvukově izolační sádrokartonové desky.

Jsou pevné, relativně pružné, nehořlavé, dle dalších úprav lze docílit dalších specifických vlastností (odolnost vůči vlhku, vyšší protipožární odolnost apod.).

Oproti běžným sádrokartonovým deskám jsou lehké. Díky tomu je manipulace při stavbě velmi snadná, zvlášť při použití desek jako stropní podhled. Zároveň se snižuje celkové zatížení domu.

ThermoPRIM SAD vyniká dlouhou životností a nízkou pořizovací cenou.

Řadí se mezi ekologické a zdravotně nezávadné materiály.

Odolává také hlodavcům a jiným škůdcům.

ThermoPRIM POLYS je zdravotně nezávadný, neuvolňují se z něj škodlivé látky, a to i při výrazném prohřátí.

INOVATIVNÍ SLOŽENÍ MATERIÁLU ThermoPRIM SAD

Silikátové kuličky

Inovativní složkou ThermoPRIMu SAD jsou silikátové duté kuličky, stabilní v prostředí pojiva. Naše studium a měření ukázala, že tyto kuličky mají výrazně lepší vlastnosti než ty z jiných materiálů – keramické, vermikulitové apod. Mají velmi tenké stěny, kterými nemůže proudit teplo. Bodově se dotýkají a pro procházející teplo vzniká přestupový odpor. Uvnitř kuliček je plyn pod nízkým tlakem, který je sám o sobě výborným izolantem.

Silikátová vlákna

Směs jádra desky obsahuje také sekaná silikátová vlákna přesné délky. Tato vlákna zajišťují především pevnost a pružnost materiálu a celkovou kompaktnost směsi, která obsahuje velké množství dotýkajících se kuliček. Zabraňují vzniku trhlin např. v případě řezání desek nebo vrtání otvorů. Současně zlepšují tepelně i zvukově izolační vlastnosti desky.

Využití ThermoPRIMu SAD

Sádrokartonové desky umožňují rychle, levně a kvalitně měnit interiér vašeho bytu, kanceláře, i jiných bytových, či nebytových prostor.

Jedná se o nejvhodnější materiál pro řešení prostoru interiérů, pro řešení příček, vytváření zapuštěných úložných prostorů, různých výklenků, rozdělování větších pokojů na menší, apod. Lze jimi zakrýt kabeláže.

Jsou vhodné pro snížení stropů či obložení podkroví, do stropních podhledů lze zabudovat stropní osvětlení či jiné prvky. Lze jimi zakrýt staré zdivo, vnitřní i venkovní.

Technologický postup aplikace ThermoPRIMu SAD je popsán v Technickém listu.

PRO KOHO JE TEPELNĚ IZOLAČNÍ SÁDROKARTON ThermoPRIM SAD URČEN

Řešení pro váš dům

Stavíte nebo rekonstruujete byt, dům či dřevostavbu a hledáte vhodné materiály, které vám pomohou vybudovat skutečný domov, ve kterém se budete cítit dobře? Chcete zdravé a ekologické bydlení? Nechcete zatěžovat váš rodinný rozpočet? Pak se obraťte na nás. Rádi vám pomůžeme. Vysvětlíme všechny výhody a možnosti využití naší tepelné izolace a najdeme optimální řešení pro váš dům. Nabízíme možnost využití našeho aplikačního technika nebo vám poradíme s velmi jednoduchou aplikací.

Realizace tepelné izolace

Jste zedník, malíř, sádrokartonář či podlahář a chcete pracovat s materiály, které vám umožní předat velmi snadno a perfektně provedenou práci? Jste realizační firma a nabízíte svým zákazníkům komplexní stavební práce? Rádi s vámi navážeme spolupráci, zajistíme odborné proškolení, ochotně poskytneme poradenství i dopravu našich materiálů. Zajistíme technickou pomoc na stavbě prostřednictvím našeho aplikačního technika.

Stavební materiály pro stavebníky

Odborné přednášky a dialog

Společnost IZOLACTIVE, a.s. je výrobcem zcela nových druhů materiálů řady ThermoPRIM. Chceme vám, architektům a projektantům, tyto novinky blíže představit. Chceme vám vysvětlit všechny možnosti využití. Nabízíme odborné přednášky a konzultace určené právě pro vás. Díky tomu můžete navrhnout svým klientům snadné, levné a přitom stoprocentně účinné řešení mnoha problémů a to použitím jednoho materiálu. Uvítáme zájem o výsledky našich měření a testů, které jsou výsledkem spolupráce s technickými ústavy a vědeckotechnickým parkem. Zajímají nás vaše názory a chceme s vámi vést dialog a společně hledat řešení konkrétních problémů.

Odborné konzultace a poradenství

Potřebujete pro své klienty vyřešit zateplení domu, problém tepelných mostů a podobně? Chcete provést zateplení nebo odstranit plísně v historických budovách? Chcete uspokojit náročné klienty, kteří hledají ekologické řešení či preferují pasivní bydlení? Nabízíme vám odborné konzultace a poradenství. Vítáme každý konkrétní problém, chápeme jej jako výzvu a ochotně poskytneme návrh řešení.

Stavební materiály pro projektanty

Rozšíření sortimentu

Ať už jste menší prodejna stavebnin a stavebních materiálů nebo obchodní řetězec, zajisté chcete poskytnout svým zákazníkům ve svém sortimentu to nejlepší na trhu. Chcete, aby vaši zákazníci byli spokojeni? Oslovte je absolutní novinkou a nabídněte jim trvale účinnou a spolehlivou tepelnou izolaci, protiplísňový nátěr a protipožární ochranu v jednom. Nabídněte jim naše materiály, které se vyznačují snadnou aplikací a jsou dostupné pro všechny. Díky nízké spotřebě nebudete potřebovat velké skladovací prostory nutné pro objemnější zateplovací systémy.

Odborná pomoc

Poskytneme vám potřebné informace, zajistíme odborné školení či konzultace. Pro zákazníky nabízíme informační letáky a prospekty. Doprava materiálů je samozřejmostí.

Zateplovací stavební materiály